Domov Oznamy Archív podujatí Archív podujatí ZŠ šk.r. 2014/2015 Malí zdravotníci navštívili SZŠ Š. Kluberta v Levoči
Malí zdravotníci navštívili SZŠ Š. Kluberta v Levoči PDF Tlačiť E-mail
zdtavotnici1zdtavotnici2zdtavotnici3zdtavotnici4zdtavotnici5zdtavotnici6
"Ak pomôžeš jednému človeku, pomôžeš celému svetu." Je to pravda, ak by každý z nás podal prvú pomoc v pravú chvíľu, v danom momente, na rôznych miestach a v rôznych štátoch. Naši žiaci sa pod vedením PhDr. Lucie Širillovej, vedúcej krúžku Mladých zdravotníkov, zúčastnili exkurzie na Strednej zdravotníckej škole v Levoči. Študentky im na figurínach dňa 14. mája 2015 predviedli správne podávanie prvej pomoci a verte, že bolo do čoho fúkať. Je to naozaj veľmi ťažké, a preto je dôležité učiť sa pomáhať už ako dieťa, aby sme ako dospelí nemali s tým žiaden problém.
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?