Domov Oznamy Archív podujatí Archív podujatí ZŠ šk.r. 2014/2015 Ukážka rýchleho zásahu Dobrovoľného hasičského zboru z Jamníka
Ukážka rýchleho zásahu Dobrovoľného hasičského zboru z Jamníka PDF Tlačiť E-mail
hasici1hasici2hasici3hasici4hasici5hasici6
Školský dvor patril 15. apríla 2015 Dobrovoľnému hasičskému zboru z Jamníka. Jeho členovia, dobrovoľní hasiči, boli pozvaní p. riaditeľkou materskej školy ako súčasť podujatia Evička nám ochorela. Keďže spolupráca medzi nami je veľmi dobrá, pomáhame si navzájom, naši žiaci mali tiež možnosť zhliadnuť záchrannú akciu rýchleho uhasenia požiaru. Táto téma je stále aktuálne preberaná na jar, pretože opakovaným vypaľovaním trávnatých porastov ničime okom neviditeľných obyvateľov prírody a samozrejme ohrozujeme vlastný život.
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?