Domov Oznamy Archív podujatí Archív podujatí ZŠ šk.r. 2014/2015 Popoludnie s knihami spisovateľky Márie Ďuríčkovej
Popoludnie s knihami spisovateľky Márie Ďuríčkovej PDF Tlačiť E-mail
popoludnie_s_knihou_durickova1popoludnie_s_knihou_durickova2popoludnie_s_knihou_durickova3popoludnie_s_knihou_durickova4popoludnie_s_knihou_durickova5popoludnie_s_knihou_durickova6
Pod vedením koordinátorky sociálno-patologických javov a pani vychovávateľky ŠKD sa dňa 11. marca 2015 v našej škole uskutočnilo spoločné podujatie na tému MÁRIA ĎURÍČKOVÁ - DETSKÁ SPISOVATEĽKA. Žiaci sa prostredníctvom prezentácie na interaktívnej tabuli oboznámili s jej tvorbou, mali možnosť prezrieť si knihy, ktoré mali k nahliadnutiu a prečítaniu. Do samotného čítania boli zapojení žiaci, študentka prvého stupňa vysokej školy a učiteľky. Tvorbu spisovateľky sme žiakom priblížili aj formou počúvania CD a pozerania animovanej rozprávky. Prebehla príjemná diskusia na tému - kniha priateľ človeka, ako sa o knihy staráme a pod. V závere literárneho podujatia si každý žiak vyrobil záložku, ktorú využije pri čítaní vastnej knihy.
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?