Cestovali sme za Vianocami po Európe PDF Tlačiť E-mail
Tak veľmi známy zázrak z mesta Betlehem poznajú ľudia na celom svete. Naši školáci sa preto dňa 16. decembra 2015 o 16,30 hod. vybrali cestovať Európou, aby zistili, kto nosí darčeky v Česku, Fínsku, Švédsku, Taliansku, Poľsku, Rusku, Nemecku, Veľkej Británii a na Slovensku. Nejedno očko zaslzilo pri pohľade na malú dcérku, malého syna, vnuka či vnučku. Všetci sa snažili a potešili srdiečko svojej mamke, ockovi, babke či dedkovi. Sme pyšné učiteľky, ktoré môžu svojich žiakov za takýto umelecký výkon a námahu pri nacvičovaní iba pochváliť.