Cestovali sme za Vianocami po Európe PDF Tlačiť E-mail
01-Cestujeme_za_Vianocami_po_Europe02-Cestujeme_za_Vianocami_po_Europe03-Cestujeme_za_Vianocami_po_Europe04-Cestujeme_za_Vianocami_po_Europe05-Cestujeme_za_Vianocami_po_Europe06-Cestujeme_za_Vianocami_po_Europe07-Cestujeme_za_Vianocami_po_Europe08-Cestujeme_za_Vianocami_po_Europe09-Cestujeme_za_Vianocami_po_Europe10-Cestujeme_za_Vianocami_po_Europe11-Cestujeme_za_Vianocami_po_Europe12-Cestujeme_za_Vianocami_po_Europe
Tak veľmi známy zázrak z mesta Betlehem poznajú ľudia na celom svete. Naši školáci sa preto dňa 16. decembra 2015 o 16,30 hod. vybrali cestovať Európou, aby zistili, kto nosí darčeky v Česku, Fínsku, Švédsku, Taliansku, Poľsku, Rusku, Nemecku, Veľkej Británii a na Slovensku. Nejedno očko zaslzilo pri pohľade na malú dcérku, malého syna, vnuka či vnučku. Všetci sa snažili a potešili srdiečko svojej mamke, ockovi, babke či dedkovi. Sme pyšné učiteľky, ktoré môžu svojich žiakov za takýto umelecký výkon a námahu pri nacvičovaní iba pochváliť.
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?