Môj veľký brat výmyselník PDF Tlačiť E-mail
divadlo_brat_vymyselnik1divadlo_brat_vymyselnik2divadlo_brat_vymyselnik3divadlo_brat_vymyselnik4divadlo_brat_vymyselnik5divadlo_brat_vymyselnik6
Dvaja súrodenci. Matej a Žofia. On je starší, ona mladšia, bitkou chrániaca česť svojho skvelého bračeka. Iba on vie rozprávať tie najúúúúúžasnejšie rozprávky o vesmíre.
Žiaci 3. ročníka zobrali tento napínavý príbeh vážne a počas vyučovacích hodín, tiež veľkej prestávky dňa 12.11.2014 a podľa štvorstranového scénara v učebnici Čítanky sa ho naučili čítať alebo naštudovali naspamäť a hrali. Nedalo mi, ako učiteľke literárnej výchovy nezverejniť tie výnimočné detské talenty, ktoré sa vôbec nebránili a bez akýchkoľvek problémov vystúpili pred spolužiakov školy a malých školkárov.Obdiv im patrí aj preto, lebo scénu si pripravovali bez pomoci učiteliek.Poprosili si občas nejaký materiál a ta koopertívna práca priniesla krásny výsledok. Som pyšná triedna učiteľka 3. ročníka. Mám byť aj na koho. :-)
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?