Domov Oznamy Archív podujatí Archív podujatí ZŠ šk.r. 2014/2015 Oceňovanie najaktívnejších škôl v športe 2013/2014
Oceňovanie najaktívnejších škôl v športe 2013/2014 PDF Tlačiť E-mail
ocenovanie_2014_skol1ocenovanie_2014_skol2ocenovanie_2014_skol3ocenovanie_2014_skol4ocenovanie_2014_skol6ocenovanie_2014_skol5
Šport v našej škole patri medzi najobľúbenejšie aktivity. Okrem vyučovacích hodín telesnej výchovy sa pohybujeme vždy, kedy je to len možné - veľká prestávka, záujmový útvar, školský klub detí a...veľa podujatí a súťaží, z ktorých sa na konto školy pripisujú body za účasť a víťazstvá. Tieto body boli sčítané a stanovený výsledok. SME PRVÍ. Z počtu 16 škôl združených v SŠÚ Smižany sme sa umiestnili na 1. mieste. Veď máme šikovné deti, a to nielen v športe upozorňujeme.
Dňa 8. októbra 2014 si športová koordinátorka Mgr. Zuzana Combová, starosta obce Anton Petruška a riaditeľka školy Mgr. Oľga Liptáková prebrali z rúk prednostu Okresného úradu v Spišskej Novej Vsi Ing. Ondreja Majerníka,predsedu Olympijského klubu Spiš Ing. Viliama Mjartana a odborného zamestnanca, gestora všetkých našich športových podujatí PaedDr. Dušana Slivu cenu NAJAKTÍVNEJŠIA ŠKOLA V ŠPORTE 2013/2014. Poďakovanie patrilo zvlášť pani učiteľke Combovej za mimoriadny prínos pre rozvoj školského športu, aktívnu spoluprácu a organizovanie športových podujatí a činnosť v športovej komisii a pánovi starostovi Antonovi Petruškovi, ktorý je vždy nápomocný a ústretový.
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?