Domov Oznamy Archív podujatí Archív podujatí ZŠ šk.r. 2014/2015 Vedomostno-športové preteky vo Vítkovciach
Vedomostno-športové preteky vo Vítkovciach PDF Tlačiť E-mail
vedomostno_sportove_2014_preteky1vedomostno_sportove_2014_preteky2vedomostno_sportove_2014_preteky3vedomostno_sportove_2014_preteky4vedomostno_sportove_2014_preteky5vedomostno_sportove_2014_preteky6
Družstvo dievčat - Sofia, Milicka, Miška a družstvo chlapcov - Oliver, Vilko, Adrián sa dňa 24.septembra 2014 zúčastnili ďalšieho ročníka Vedomostno-športových pretekov, ktoré sa v tomto školskom roku konali vo Vítkovciach. Plnili úlohy z dopravnej výchovy, zdravotnej výchovy, mimoriadnych udalostí, ochrany života a zdravia a posledným stanovišťom bol hod granátom na cieľ. Odniesli sme si dva poháre - chlapci 1. miesto, dievčatí 8. miesto a celkový čas chlapcov a dievčat nás umiestnil na 3. miesto.Tu sú výsledky všetkých zúčastnených škôl:

Výsledková tabuľka zúčastnených škôl – KATEGÓRIA CHLAPCI

ŠKOLA

ČAS BEHU

TRESTNÉ BODY

VÝSLEDNÝ ČAS

UMIESTNENIE

ZŠ Iliašovce

09:34,44

4

10:54,44

13.

ZŠ Odorín

08:52,69

0

08:52,69

5.

ZŠ Vítkovce

08:47,95

2

09:27,95

8.

ZŠ Chrasť n/ H

08:07,54

1

08:27,54

3.

ZŠ Matejovce n/H

10:36,74

7

12:56,74

15.

ZŠ Jamník

07:20,21

0

07:20,21

1.

ZŠ Rudňany

08:11,41

0

08:11,41

2.

ZŠ Spišský Hrušov

08:28,24

3

09:28,24

9.

ZŠ Komenského, Smižany

09:31,45

5

11:11,45

14.

ZŠ Bystrany

08:40,99

1

09:00,99

6.

ZŠ Pov.sv.Kríža, Smižany

08:38,29

4

09:58,29

11.

ZŠ s MŠ Olcnava

09:16,72

4

10:36,72

12.

ZŠ s MŠ Mlynky

09:00,69

1

09:20,69

7.

ZŠ s MŠ Poráč

08:15,59

1

08:35,59

4.

ZŠ s MŠ Teplička

08:26,56

4

09:46,56

10.

ZŠ s MŠ Hrabušice

-

-

-

-































Výsledková tabuľka zúčastnených škôl – KATEGÓRIA DIEVČATÁ

ŠKOLA

ČAS BEHU

TRESTNÉ BODY

VÝSLEDNÝ ČAS

UMIESTNENIE

ZŠ Iliašovce

09:05,28

3

10:05,28

MP

ZŠ Odorín

10:10,94

4

11:30,94

12.

ZŠ Vítkovce

08:48,37

2

09:28,37

3.

ZŠ Chrasť n/ H

09:31,87

5

11:11,87

9.

ZŠ Matejovce n/H

09:26,28

3

10:26,28

6.

ZŠ Jamník

08:42,22

6

10:42,22

8.

ZŠ Rudňany

09:38,33

0

09:38,33

4.

ZŠ Spišský Hrušov

-

-

-

-

ZŠ Komenského, Smižany

08:10,19

2

08:50,19

1.

ZŠ Bystrany

09:28,24

6

11:28,24

11.

ZŠ Pov.sv.Kríža, Smižany

08:41,59

6

10:41,59

7.

ZŠ s MŠ Olcnava

10,06,84

4

11:26,84

10.

ZŠ s MŠ Mlynky

08:46,42

4

10:06,42

5.

ZŠ s MŠ Poráč

08:49,84

1

09:09,84

2.

ZŠ s MŠ Teplička

10:08,46

8

12:48,46

13.

ZŠ s MŠ Hrabušice

-

-

-

-






























ŠKOLA

UMIESTNENIE

ZŠ s MŠ Poráč

1. miesto

ZŠ Rudňany

2. miesto

ZŠ Jamník

3. miesto

ZŠ Vítkovce

4. miesto

ZŠ s MŠ Mlynky

5. miesto

ZŠ Chrasť n/ Hornádom

6. miesto

ZŠ Komenského, Smižany

7. miesto

ZŠ Odorín

8. miesto

ZŠ Bystrany

9. miesto

ZŠ Povýšenie sv. Kríža, Smižany

10. miesto

ZŠ s MŠ Olcnava

11. miesto

ZŠ s MŠ Teplička

12. miesto

ZŠ Matejovce n/ Hornádom

13. miesto

 
Reklamný prúžok