Zvoní, škola sa otvára PDF Tlačiť E-mail
otvorenie_2014_sk_rok1otvorenie_2014_sk_rok2otvorenie_2014_sk_rok3otvorenie_2014_sk_rok4otvorenie_2014_sk_rok5otvorenie_2014_sk_rok6
Na známosť sa všetkým dáva, mimoriadna, no vážna správa, že dňa 2. septembra 2014 sme o 9,00 hod. otvorili nový školský rok 2014/2015. So želaním toho najlepšieho prišiel všetkých žiakov školy povzbudiť p. starosta Anton Petruška a p. kaplán Mgr. Michal Janiga. V sprievode svojich rodičov prváci Tobiasko, Martinko, Jakubko, Peťko a prváčky Nikolka, Lenka a Emka vošli do svojej prvej triedy, kde ich už s úsmevom čakala triedna pani učiteľka. Kolektív našej školičky sa trošku zmenil, nech sa páči, tu je:
1. a 4. ročník - triedna učiteľka Mgr. Zuzana Combová
2. ročník - triedna učiteľka Mgr. Mária Bodnárová
3. ročník - triedna učiteľka Mgr. Oľga Liptáková
Školský klub detí - vychovávateľka Ľubomíra Gálová
učiteľ náboženskej výchovy - Mgr. Michal Janiga
školníčka - Anna Slebodníková

Želáme všetkým bezproblémový celý školský rok! Vitajte!
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?