Domov Oznamy Archív oznamov Archív oznamov ZŠ šk.r. 2014/2015 Otvárame nový školský rok 2014/2015
Otvárame nový školský rok 2014/2015 PDF Tlačiť E-mail
Vážení rodičia, milí žiaci!
Je nám ľúto, ale musíme vám oznámiť smutnú správu. Končia sa prázdniny a nás čaká školička. Oddýchnutých a s úsmevom na tvári vás čakáme dňa 2. septembra 2014 o 9,00 hod. na slávnostnom otvorení školského roka 2014/2015. Navštívil nás aj nový učiteľ náboženskej výchovy, ktorý oznámil, že začneme sv. omšou o 8,00 hod v miestom kostole. Pre istotu počúvajte oznamy, aby bola táto informácia presnejšia. Upozorňujeme, že v tento deň žiaci odchádzajú domov po splnení triednickych povinností a zoznámení sa s pokynmi na ďalšie dni približne o 10,00 hod. Odporúčame rodičom 1. ročníka ostať v triede a vypočuť si oznamy triednej učiteľky. Prváci dostanú ich prvé učebnice, takže je vhodné doniesť školské tašky. Školský klub začne pracovať od 3.septembra 2014 ( streda).
Krásny posledný týždeň prázdnin praje kolektív ZŠ Jamník
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?