Športovali sme spolu s rodičmi PDF Tlačiť E-mail
sportovy_den_2014_rodiny1sportovy_den_2014_rodiny2sportovy_den_2014_rodiny3sportovy_den_2014_rodiny4sportovy_den_2014_rodiny5sportovy_den_2014_rodiny6sportovy_den_2014_rodiny7sportovy_den_2014_rodiny8sportovy_den_2014_rodiny8sportovy_den_2014_rodiny9sportovy_den_2014_rodiny10
To, že na našom školskom dvore poletujú včielky, lezú chrobáčiky, mravce a lienky je všetkým úplne jasné. Veď žijeme na dedine a v prírode. Šport nám nie je cudzí. No a v sobotu 7. júna 2014 sme boli neposedným hmyzom my. Rodičia, učitelia a hlavne my, deti a zároveň žiaci. V kostýmoch aj bez nich sme prešantili, pretancovali a presúťažili celé dopoludnie. Mravce zbierali v mravenisku body, chrobáci triafali presnosť kopov na bránku, včielky prevliekali špagát cez pneumatiky. No a lienky si vyskúšali nový terč. Poobede sme podebatovali na lavičkách i pri ohníku. Samozrejme s plnými bruškami výborného gulášu a pečenej klobásky. Vďaka patrí hlavne guľášmajstrom a všetkým ochotným pomocníkom, krájačom, narábačom vody........ Na konto radosti a zábavy pripisujeme ďalší úžasný deň, ktorý sme ukončili vybíjanou deti proti rodičom.
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?