Futbalový turnaj škôl PDF Tlačiť E-mail
futbalovy_2014_turnaj1futbalovy_2014_turnaj2futbalovy_2014_turnaj3futbalovy_2014_turnaj4futbalovy_2014_turnaj5futbalovy_2014_turnaj6
Výchova žiakov k športu a pohybu ako takému má v našej škole veľmi dôležité miesto. Nádejní futbalisti Ondrej, Andrej, Tomáš, Tadeáš, Matúš, Alex, Vilko, Oliver, Adrián, a Timko sa v súboji s loptou s inými školami umiestnili na 1. mieste. Malého školského futbalového turnaja, ktorý škola organizovala 11. júna 2014 sa zúčastnilo 8 škôl združených v Spoločnom školskom úrade Smižany. Za to, že prišli, urobili obrovské športové gesto a turnaj mohol byť zrealizovaný. Tu sú školy, v ktorých to výborne kope:
1. miesto - ZŠ Jamník 184
2. miesto - ZŠ Chrasť nad Hornádom
3. miesto - ZŠ Spišský Hrušov
4. miesto - ZŠ Odorín
5. miesto - ZŠ Pov. sv Kríža, Smižany
6. miesto - ZŠ Rudňany
7. miesto - ZŠ s MŠ Mlynky
8. miesto - ZŠ Komenského, Smižany
Ďakujeme ochotným rodičom, ktorí pomáhali a svoj voľný čas alebo dovolenku z práce venovali deťom!
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?