Hradohranie na hrade PDF Tlačiť E-mail
hradohranie_vylet1hradohranie_vylet2hradohranie_vylet3hradohranie_vylet4hradohranie_vylet5hradohranie_vylet6hradohranie_vylet7 hradohranie_vylet8hradohranie_vylet9hradohranie_vylet10hradohranie_vylet11hradohranie_vylet12
Dňa 6. júna 2014 sme si naplánovali hrať sa. Zabávať sa a súťažiť na Spišský hrad išlo 56 žiakov a 5 pedagogičiek školy. 14 stanovíšť v dolnej časti nádvoria dali zabrať rytierom i princeznám, ktorí si s každou hradnou disciplínou poradili ľavou zadnou. Žiaci hľadali v piesku kľúče od komnát, pasovali sa v rytierskom súboji, triafali mešce, strieľali z luku......
Za každú splnenú úlohu získali sladkú odmenu. Nechýbala ani prehliadka hradu a míňanie vreckového od rodičov. Počasie nám prialo a výlet sa vydaril k našej spokojnosti.
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?