Lesná pedagogika v blízkom lese PDF Tlačiť E-mail
lesna_pedagogika1lesna_pedagogika2lesna_pedagogika3lesna_pedagogika4lesna_pedagogika5lesna_pedagogika6
V rámci plánu environmentálnej výchovy koordinátorka pozvala 6. mája 2014 lesníka J. Čuja, ktorý prišiel aj s kolegom nám všetkým priblížiť život v lese. Spoločne sme sa vybrali na čistinku za Jamníkom smerom k Matejovciam n/Hornádom. Páni lesníci pripravili prekážkovú dráhu, ktorú mali všetci prejsť so šatkou na očiach. Pre žiakov to bola zaujímavá úloha, ktorá im mala priblížiť ako sa cíti zviera v lese v noci. Druhou aktivitou bolo hádanie lesnej zveri, vypracovanie úloh na prírodovednú tému pomocou špeciálnej knižnej publikácie. Hádanie prírodnín z pomotaných slov bolo záverom našej vychádzky na čerstvom vzduchu. Pekné slnečné a zároveň poučné popoludnie by sme si radi niekedy zopakovali.
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?