Domov Oznamy Archív podujatí Archív podujatí ZŠ šk.r. 2013/2014 Spoločné čítanie a malí spisovatelia
Spoločné čítanie a malí spisovatelia PDF Tlačiť E-mail
spolocne_citanie1spolocne_citanie2spolocne_citanie3spolocne_citanie4spolocne_citanie5spolocne_citanie6 spolocne_citanie7spolocne_citanie8spolocne_citanie9spolocne_citanie10
Svet kníh ja taký nádherný! A my sme radi nechali vlákať do jeho fantázie dňa 31. marca 2014. Putovali sme krajinou Čítania. Prešli sme cez mestečko Písmenkovo, kam nás vzali naši kamaráti prváci, navštívili sme Rozprávkovo pod vedením druhákov, preniesli sme sa do Básničkova s tretiakmi a putovanie sme skončili v Povesťove, s ktorým nás oboznámili naši najstarší štvrtáci. Vzájomným čítaním a počúvaním sme si vytvorili spoločnú pohodu, opäť sa niečo nové naučili, navzájom pochválili úspechy a pokrok v technike čítania, spestrili si vyučovanie netradičnou formou.
K zaujímavému dopoludniu prispelo aj vyhodnocovanie súťaže SOM SPISOVATEĽOM. V nej mali svoj pisateľský talent možnosť prejaviť žiaci 3. a 4. ročníka. Tvorili, vymýšľali a zabávali svojím tvorivým písaním nás všetkých. Vyberali z troch rôznych tém tú, ktorá ich najviac zaujala. A tu sú najúspešnejší spisovatelia:
PREČO SA JABLKO ČERVENALO
1. Ondrej Rumančík
2. Oliver Farkašovský, Laura Kuchárová
3. Tadeáš Kavulič
ZABUDNUTÁ SPOMIENKA
1. Alexandra Okuľárová
2. Letícia Macejková
3. Františka Kniznerová
MÁM ČAROVNÝ PRÚTIK
1. Jakub Novák
2. Viktória Fornalská
3. Ema Repková, Lukáš Bučák
Ďakujeme za krásne a spoločné strávené chvíle pri knihách s našimi žiakmi.
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?