Domov Oznamy Archív podujatí Archív podujatí ZŠ šk.r. 2013/2014 Kde bolo, tam bolo, určite na Vianoce to bolo...
Kde bolo, tam bolo, určite na Vianoce to bolo... PDF Tlačiť E-mail
na_ludovu_notu1na_ludovu_notu2na_ludovu_notu3na_ludovu_notu4na_ludovu_notu5na_ludovu_notu6
na_ludovu_notu7na_ludovu_notu8na_ludovu_notu9na_ludovu_notu10na_ludovu_notu11na_ludovu_notu12
"Dze bulo, tam bulo, bula raz jedna dzedzina a f totej dzedzine jedna chyška. A f tej chyške.....myška? Ne, ne, v tej chyžke žila mamka. Mamka koza a šedzom malych kozlatkoch. "
Takto sa začalo 17. decembra 2013 o 16,30 hod. v zasadačke obecného úradu vianočné vystúpenie " Na ľudovú nôtu" v podaní malých hercov zo Základnej školy v Jamníku. Presne 58 žiakov sa ocitlo v rozprávke a ako jeden celok vytvorili obecenstvu krásny umelecký zážitok. Predstavila sa mamka koza, kozliatka, Červená čiapočka, vlk, kováč, mlynári, anjeli, speváčky a speváci, šikovní hudobníci hrajúci na hudobných nástrojoch.... a veľa vianočných kolied, ktoré pripomínali, že prichádzajú najkrajšie sviatky roka - Vianoce. Ďakujeme rodičom za hojnú účasť na predstavení, ktoré má obrovský sociálny význam pre žiakov - darovať niečo vlastné, i keď nehmotné, no určite venované z lásky.
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?