Ako správne čistiť malé zúbky PDF Tlačiť E-mail
dentalna_hygiena1dentalna_hygiena2
Kde bolo, tam bolo, bol raz jeden zub, ktorý sa volal Kamil. Rád si maškrtil na sladkostiach, a aby potom zobral zubnú kefku a umyl sa, na to si čas už nenašiel. Vždy pred spaním sa najedol dosýta, ale nikdy sa nevyčistil a chodil spať neumytý. Pomaly začal smrdieť, a tak s ním ostatní susedia nechceli ani rozprávať. Blížil sa čas Vianoc a Kamil bol sám ako prst, no jemu to nevadilo. Tešil sa len na to, že dostane ďalšie sladkosti.
Týmito slovami sa prihovárala študentka Lucka, budúca dentálna hygienička, našim žiakom dopoludnia dňa 6. decembra 2013. Bol práve deň Mikuláša, a to pre žiakov znamená, že dostanú veľa sladkostí. Touto cestou sme im chceli pripomenúť, že ústna hygiena je veľmi dôležitá, a že aj Mikuláš to určite sleduje, pretože aj on sám si čistí zuby pravidelne a zospovedne.
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?