Domáca farma PDF Tlačiť E-mail
domaca_farma1domaca_farma2domaca_farma3domaca_farma4
V súčasnosti nie je také bežné ako voľakedy, aby deti videli domáce zvieratá na dvore. Náš moderný a rýchly život, dostatok všetkého v obchodoch nás núti zabúdať na život starých mám a dedov. Mladí ľudia nemajú popri zamestnaniu čas sa venovať tejto ťažkej práci, ktorá vyžaduje veľa obetavosti, trpezlivosti  a skúseností. Viac vieme perfektne ovládať mobil, inetrnet či počítačové hry. Domáce zvieratá sa vytrácajú z dvorov aj na dedine.  V rámci envronmentálnej výchovy žiaci školy navštívili domácu farmu p. Fornalskej. Na jej dvore žiaci mali možnosť vidieť 2 kozičky, 1 capa, 2 prasatá, kačice a psíka. Veľmi ochotne nám porozprávala ako sa stará o svoju farmu, aké má ešte plány, ukázala nám ako dojí kozu a z nadojeného mlieka žiaci mali možnosť ochutnať. Ak si niekto myslí, že je to med lízať, tak sa veľmi mýli. Obdivovať takých ľudí!!!
Touto cestou jej chceme veľmi pekne poďakovať za čas, ochotu a želáme jej veľa síl pri výrobe biovýrobkov, ktoré majú pre naše zdravie veľkú budúcnosť.
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?