Domov Oznamy Archív podujatí Archív podujatí ZŠ šk.r. 2013/2014 Zaujímavá hodina prírodovedy v 1. ročníku
Zaujímavá hodina prírodovedy v 1. ročníku PDF Tlačiť E-mail
presypacie_hodiny1presypacie_hodiny2presypacie_hodiny3
V predmete Prírodoveda v 1. ročníku sa rozprávame o rôznych témach v súvislosti s prírodou. Začali sme o štyroch ročných obdobiach a teraz meriame čas. Žiaci sa oboznamujú s rôznymi typmi hodín od slnečných, presýpacích, kukučkových, náramkových až po moderné digitálne. Domácu úlohu z tohto tematického celku nemali len žiaci, ale aj rodičia ( samozrejme na základe dobrovoľnosti ). Žiaci mali veľkú radiosť, keď sa mohli pochváliť hodinami, ktoré spolu s ockom či mamkou vyrobili.
Ako triedna učiteľka chcem vysloviť veľké poďakovanie za rodičovskú ochotu, čas a pomoc na príprave názornej vyučovacej hodiny.

PaedDr. Tatiana Bazárová, triedna učiteľka
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?