Domov Oznamy Archív podujatí Archív podujatí ZŠ šk.r. 2013/2014 Výstava zvierat a plodov zo záhrad Jamníčanov
Výstava zvierat a plodov zo záhrad Jamníčanov PDF Tlačiť E-mail
plody_vystava_zvierat1plody_vystava_zvierat2plody_vystava_zvierat3plody_vystava_zvierat4plody_vystava_zvierat5plody_vystava_zvierat6
Počas víkendu 5. a 6. októbra 2013 bola v suteréne školy pripravená prezentácia plodov zo záhrad obyvateľov obce Jamník. Videli sme gigantické i nenápadne malé dary zeme, ktoré upútali nielen spomínanou veľkosťou, ale aj tým, že sa na niečo podobali. Okrem toho chovatelia z obce pripravili výstavu domácich zvierat tak, ako to tradícia káže aj v tomto roku. Zaujímavé zvieratká, o ktorých sa žiaci učia na hodinách prírodovedy, tak mohli vidieť na vlastné oči.
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?