Navštívil nás Spišiačik PDF Tlačiť E-mail
spisiacik_skolenie1spisiacik_skolenie2spisiacik_skolenie3spisiacik_skolenie4spisiacik_skolenie5spisiacik_skolenie6
Spišiačik je organizácia, ktorá združuje rodičov detí, ktoré trpia diabetom, po našom cukrovkou. Jej členovia nás navštívili dňa 26. augusta 2013 s cieľom poučiť zamestnancov školy ako postupovať a hlavne pomáhať našej malej prváčke Miške, ktorá je diabetička. Porozprávali nám o tom, ako prežívali poníženia a tiež stavy počas svojej dochádzky do školy. Ako mnohí okolo nich neverili, že majú problém, ktorý vyžaduje určitý režim. Sú to úspešní mladí ľudia, ktorí chcú študovať a žiť plnohodnotný život s malými obmedzeniami. My, však chceme byť napomocné v prípade, že bude stav, že naša malá školáčka bude potrebovať pomoc. Sme tu hlavne pre deti, kvôli ním sa všetko musí dať zvládnuť.
Možno na fotkách zbadáte aj známu tvár z televízie, ktorá je nielen diabetička ale aj skvelá herečka, ktorá si kvôli chorobe tiež užila nie veľa milých slov - Zuzka Haasová. Sme radi, že nám povedala a vysvetlila, že nie potrebné sa báť ale pomáhať.
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?