Domov Oznamy Archív podujatí Archív podujatí ZŠ šk.r. 2013/2014 Škola volá - začal sa školský rok 2013/2014
Škola volá - začal sa školský rok 2013/2014 PDF Tlačiť E-mail
zaciatok_sk_roka1zaciatok_sk_roka2zaciatok_sk_roka3zaciatok_sk_roka4zaciatok_sk_roka5zaciatok_sk_roka6
Dňa 2. septembra 2013 sa slávnostne otvorili brány našej malej školičky. Pani riaditeľka Mgr. Oľga Liptáková všetkých prítomných privítala týmito slovami:

Vážení rodičia, kolegyne, pán starosta, milí žiaci!
Dovoľte mi, aby som vás privítala v priestoroch našej základnej školy a zároveň vám zaželala krásne pondelkové ráno, ktoré je výnimočné tým, že sa začína školský rok 2013/2014.
Osobitne vítam prváčikov, ktorí určite tušia, čo všetko ich v prvom ročníku čaká a ich rodičov, ktorí svojou prítomnosťou dokazujú, že im na deťoch záleží, že im chcú pomáhať a byť dobrým radcom a navigátorom vo veľkej kope informácií pri zvládaní tajomstiev slovenského jazyka, matematiky a ostatných predmetov.
Začínate svoju školskú púť, na ktorej vás bude sprevádzať vaša pani učiteľka, ktorá sa vás tiež nevedela dočkať. S dôverou sa na ňu obracajte. Verím, že sa v škole veľa naučíte a nájdete si nových kamarátov.
Vy - druháci, tretiaci, štvrtáci nevstupujete do tejto budovy prvýkrát, no aj vám chcem zaželať chuť do učenia, ktorá bude okorenená trpezlivosťou, poslušnosťou, zodpovednosťou a odhodlaním byť múdry a vzdelaný človiečik.
Milé kolegyne, vám želám veľa zdravia, pracovného elánu, tvorivých síl a neutíchajúci optimizmus, ktorý pri práci s deťmi potrebujete. Želám vám, aby vás žiaci rešpektovali, vážili si vás a hlavne, mali vás radi. To sú tie nádherné pocity, pre ktoré  rok čo rok sadáme za katedru.
Mojím skromným želaním je, aby sa nám všetkým v novom školskom roku darilo.
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?