Spišské športové hry 2013 PDF Tlačiť E-mail
spisske_sport_hry1spisske_sport_hry3spisske_sport_hry4spisske_sport_hry5spisske_sport_hry6spisske_sport_hry2
Vďaka trénerom z Jamníka máme nemalé úspechy aj v oblasti futbalu. Malí futbalisti sa dňa 14. júna 2013 na ihrisku ZŠ Nejedlého zúčastnili Spišských športových hier, ktoré každoročne organizuje mesto Spišská Nová Ves. Ťažký súboj naši chlapci odohrali vo finále so žiakmi spomínanej školy.  Stres, krik, povzbudzovanie od trénera priniesol nádherný výsledok. Vyhrali sme! Obsadili sme 1. miesto zo šiestich zúčastnených družstiev.
Za pochvalu stojí aj 2. miesto v turnaji o Pohár riaditeľa ZŠ Nejedlého v Spišskej Novej Vsi, ktorý sa konal 5. júna
tiež na multifunkčnom ihrisku hosťujúcej školy. Čo myslíte? S kým sme sa stretli vo finále a bojovali ako draci? No predsa - ZŠ Nejedlého.


 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?