Školský výlet 2013 PDF Tlačiť E-mail
alpinka2alpinka3alpinka1alpinka4alpinka5alpinka6alpinka7alpinka8alpinka9alpinka10alpinka11alpinka12
Školský výlet, to je viac-menej koniec školského roka, na ktorý žiaci škôl čakajú s obrovskou radosťou. A naše detváky nie sú výnimkou. Dňa  4. júna 2013 sme sa vybrali smerom na východ do Čermeľskej doliny povoziť sa na detskej železnici menom Danka. Okrem toho sme si v areáli malého vesternového mestečka Alpinka pozreli vystúpenie zvieratiek, skúšali sme strieľať z luku, učili sa jednoduchý tanček a vozili sa na koníkoch. I keď nám počasie zo začiatku veľmi neprialo, potom sa dostalo do formy a zmrzlina v centre mesta nám chutila ozaj výborne. Poďakovanie za to, že rodičov tento výlet nestál vôbec nič, iba vreckové, patrí p. starostovi a rodičovskému združeniu. Sláva, sláva, sláva  koncu školského roka.
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?