Domov Oznamy Archív podujatí Archív podujatí ZŠ šk.r. 2012/2013 McDonald Cup - základné a obvodné kolo
McDonald Cup - základné a obvodné kolo PDF Tlačiť E-mail
mc_donald_cup1mc_donald_cup2mc_donald_cup3mc_donald_cup4mc_donald_cup5mc_donald_cup6
Futbalovej postupovej súťaže McDonald Cup sa žiaci našej školy zúčastnili už druhým školským rokom. Základné kolo sa konalo u nás, na ihrisku OTJ Jamník, dňa 25.apríla 2013.  Jamníčania si zahrali so Základnou školou z Krompách s výsledkom 16:0. ZŠ  Bystrany sa nedostavili. Prvá v poradí, teda ZŠ Jamník, postúpila na obvodné kolo do Spišskej Novej  Vsi. Hostili nás na umelom ihrisku ZŠ Nejedlého ul. , kde sme súperili s týmito školami:

ZŠ Nejedlého ul., SNV - prehra
ZŠ Levočská., SNV - výhra
ZŠ Komenského, Smižany - výhra

Poradie škôl:
1. miesto - ZŠ Nejedlého, SNV
2. miesto - ZŠ Jamník 184
3. miesto - ZŠ Komenského, Smižany
4. miesto - ZŠ Levočská, SNV
Postup na krajské kolo nám unikol o vlások. Nevadí, aj tak sú tí malí futbalisti šikovní!

 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?