Zaujímavé hodiny anglického jazyka PDF Tlačiť E-mail
hodiny_ANJ1hodiny_ANJ3hodiny_ANJ2hodiny_ANJ4hodiny_ANJ5
hodiny_ANJ6hodiny_ANJ7hodiny_ANJ8hodiny_ANJ9hodiny_ANJ10hodiny_ANJ11
Výučba hodín anglického jazyka môže prebiehať aj zábavnou formou. Žiaci si vyskúšali nácvik novej slovnej zásoby cez hru Farebné vešiaky. Vyhľadávali sme spolu obrázky, nové slová, tvorili, strihali, triedili. Je úžasné pracovať v tvorivej, podnetnej a kamarátskej atmosfére. Máme radosť z hry, učenia a najviac z vlastnej šikovnosti.
Dramatizácia rozprávky O repe nám umožnila stať sa chvíľu hercami. Kostýmy sme vytvorili za päť minút, ale náš smiech trval oveľa dlhšie. Záleží na nás, či je učenie našim kamarátom alebo obrovským strašiakom......no my, sa strašiakov nebojíme, a preto sme si zvolili angličtinu už od 1. ročníka. Odvahy máme totiž dosť a múdre hlavičky tiež.
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?