Domov Oznamy Archív podujatí Archív podujatí ZŠ šk.r. 2012/2013 Vybíjaná žiakov I.stupňa v Smižanoch
Vybíjaná žiakov I.stupňa v Smižanoch PDF Tlačiť E-mail
vybijana_Smizany1vybijana_Smizany2vybijana_Smizany3vybijana_Smizany4vybijana_Smizany5vybijana_Smizany6
Partia chlapcov a dievčat našej školy, bola vybraná na reprezentáciu v loptovej hre VYBÍJANÁ. V tomto školskom roku ju dňa 08.októbra 2012 organizovala ZŠ Komenského Smižany. Súťaže sa zúčastnili základné školy združené v SŠÚ Smižany: ZŠ Jamník; ZŠ Komenského, Smižany, ZŠ Chrasť n/Hornádom; ZŠ Povýšenia.sv.Kríža, Smižany.
Celkové umiestnenie:
1. miesto: ZŠ Chrasť n/Hornádom
2. miesto: ZŠ Jamník
3. miesto: ZŠ Komenského, Smižany
4. miesto: ZŠ Povýšenia sv.Kríža, Smižany
Teší nás, že sa spolu so žiakmi stretávame na podobných podujatiach s inými školami. Žiaci nadväzujú nové kamarátstva, učia sa vyhrávať i prehrávať. Je obrovská škoda, že z toho množstva škôl je veľmi nízky záujem zúčastniť sa na takých veselých a napínavých  športových dopoludniach.
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?