Domov Oznamy Archív oznamov Archív oznamov ZŠ šk.r. 2012/2013 Informácie z celoškolského stretnutia rodičov 26.09.2012
Informácie z celoškolského stretnutia rodičov 26.09.2012 PDF Tlačiť E-mail
Dňa 26. septembra 2012 sa konalo celoškolské stretnutie rodičov žiakov školy. Chceme Vás informovať o základných zmenách a prijatých skutočnostiach:

- do Rady školy pri ZŠ Jamník 184 boli v tajnom hlasovaní zvolené dve zástupkyne: PhDr. Lucia Širillová a Patrícia Kavuličová,
- členstvo v RZ doplnil Miroslav Kavulič,
- poplatok za rodičovské združenie si  prítomní rodičia odhlasovali vo výške 10 €, ktorý budú zbierať triedne učiteľky do 21. decembra 2012 ( do vianočných prázdnin ). Riaditeľka školy po vyzbieraní poplatku odovzdá finančnú sumu pokladníčke RZ p. Alene Jančárovej,
- riaditeľka školy stručne informovala všetkých prítomných so správou za školský rok 2011/2012 a zároveň oboznámila s plánmi na školský rok 2012/2013,
- vedenie školy upozornilo na nepripravovanie sa na vyučovanie, a keďže sme na začiatku školského roka, je potrebné, aby rodičia kontrolovali svoje deti, pomáhali im, a tak spoločne prispeli k ich pekným výsledkom v škole, lebo vieme, že  PRÍSNOSŤ BOLÍ, ALE PREDCHÁDZA MNOHÉMU ZLU ( J. Čaják ).
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?