Domov Oznamy Archív podujatí Archív podujatí ZŠ šk.r. 2011/2012 Futbalový turnaj škôl združených v SŠÚ Smižany
Futbalový turnaj škôl združených v SŠÚ Smižany PDF Tlačiť E-mail
futbal_SSU1futbal_SSU2futbal_SSU3futbal_SSU4futbal_SSU5
V stredu 13.júna 2012 ihrisko TJ Jamník zaplnili žiaci zo susedných základných škôl. Organizovali sme futbalový turnaj škôl združených v Spoločnom školskom úrade Smižany. Chcem poďakovať riaditeľstvám škôl - ZŠ Odorín, ZŠ Teplička n/Hornádom, ZŠ Povýšenie sv. Kríža Smižany, ktorí umožnili žiakom prísť vybehať sa na čerstvom vzduchu a stretnúť sa s rovesníkmi pri športe. Umiestnené družstvá  na prvých troch miestach si odniesli pohár a diplom. Odmenili sme aj najlepších hráčov z každej školy a najlepšieho brankára turnaja futbalovou loptou a pochvalou za výborný športový výkon. Tu sú výsledky:
1. miesto - ZŠ Jamník A
2. miesto - ZŠ Odorín
3. miesto - ZŠ Povýš. sv. Kríža
4. miesto - ZŠ Teplička n/Hornádom
Na občerstvenie a vecnú pomoc pri odmeňovaní prispel Miroslav Dobranský. Ďakujeme ujo.

Mimo poradia - ZŠ Jamník B
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?