Cesta do minulosti PDF Tlačiť E-mail
starobyle_mesta1starobyle_mesta2starobyle_mesta3starobyle_mesta5starobyle_mesta6
starobyle_mesta6starobyle_mesta7starobyle_mesta8starobyle_mesta9starobyle_mesta10
Hovorí sa, že človek sa najviac naučí vtedy, keď to, čo sa učí aj vidí vlastnými očami. Vyskúšali si to žiaci 3. ročníka na hodine Vlastivedy pod vedením p.uč. Bazárovej. Téma" Ako vznikali mestá" bola vďačnou témou na potvrdenie tejto pravdy. Žiaci mali mesačnú domácu úlohu, ktorú mohli splniť aj za pomoci rodičov. Ich úlohou bolo vytvoriť starobylé mesto, v ktorom sa nachádzajú všetky jeho súčasti podľa historických zdrojov - radnica, klietka hanby, dom bohatých aj chudobných a iné. Každý žiak splnil domácu úlohu na výbornú a veľká jednotka patrí aj rodičom za pomoc.
A tak nám na chodbe vzniklo naše krásne Slovensko s historickýcmi mestami ako Bardejov, Košice, Spišská Nová Ves, Trnava, Bratislava....
Pozývame Vás všetkých na výstavu týchto historických miest v budove školy. V prípade uskutočnenia spoločného športového Dňa rodiny je možnosť zazrieť šikovnosť rodinných tímov pri tomto projekte.
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?