Školský výlet 2012 - Habakuky PDF Tlačiť E-mail
skolsky_vylet1skolsky_vylet2skolsky_vylet3skolsky_vylet4skolsky_vylet5skolsky_vylet6
skolsky_vylet7skolsky_vylet8skolsky_vylet9skolsky_vylet10skolsky_vylet12skolsky_vylet13
                                                  skolsky_vylet11skolsky_vylet14skolsky_vylet15
Na tento deň sa teší každý žiak v škole. "Neučíme sa, ideme na školský výlet", takto sa chválili. Dátum 11.5.2012 bol pre všetkých plný očakávaní, pretože sme netušili, čo uvidíme, koho uvidíme, čo pre nás pripravili. Rozprávková dedinka Pavla Dobšinského Habakuky sa nachádza v nadmorskej výške 960 m n.m. Počasie bolo ako z rozprávky - slnečné a teplé. Žiaci si vypočuli aj zhliadli tri rozprávky spomínaného zberateľa, ktoré im zahrali princezná, princ, drak, čert, kováč a sultán s čarovným mešcom, zázračným plášťom a píšťalkou. V tejto dedinke žiaci nakupovali a míňali vreckové od rodičov, ktoré si však museli zameniť na habakukovskú menu tzv. HABAKUKY. Tento deň dal deťom veľa zážitkov, a ani nevedeli, že mali celý deň literárnu výchovu. Det sa učia, aj keď o tom nevedia, a to je vtedy najúčinnejšie vzdelávanie. Môžete nám všetci závidieť. Okrem toho sme radi, že dopravu zabezpečilo CVČ Spišský Hrhov a vstup Rodičovské združenie ZŠ Jamník.

 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?