Literárna výchova v knižnici PDF Tlačiť E-mail
kniznica_uliciansky1kniznica_uliciansky2kniznica_uliciansky3kniznica_uliciansky4kniznica_uliciansky5kniznica_uliciansky6
Vyučovaciu hodinu literárnej výchovy v triede žiaci 3. a 4. ročníka vymenili 30.4.2012 za vyučovaciu hodinu v Spišskej knižnici v Spišskej Novej Vsi. Hodina začala v nezvyčajnom čase o 9.00 hod. na treťom poschodí. Pani knihovníčka  žiakom v prvej časti  predstavila knihy určené práve im od slovenského spisovateľa Jána Uličianského. Žiaci mnohé z nich už poznali. Po krátkej prestávke začala druhá časť " vyučovacej hodiny", ktorú viedol riaditeľ Spišskej knižnice PhDr. Jozef Lapšanský, PhD. v pásme " Rozprávočka do uška". Po jej vypočutí si žiaci mohli vyskúšať nahrávanie hlasného čítaného textu a následného vypočutia sa.
Tretia - záverečná časť bola oživením podujatia. Vystúpil žiak Gymnázia v Levoči, ktorý sa predstavil svojím
" mímovským" talentom. V horúcom dni ešte dobre padla zmrzlina, ktorú si všetci vychutnali po ceste na autobusovú zastávku.
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?