Ako dopadol futbalový turnaj? PDF Tlačiť E-mail
turnaj12turnaj13turnaj14turnaj15turnaj16turnaj17
turnaj18turnaj19turnaj20turnaj21turnaj22turnaj23
Avízovaný futbalový turnaj o Pohár riaditeľky ZŠ Jamník máme úspešne za sebou. Určite Vás všetkých zaujíma, na akom mieste malí futbalisti skončili. Získali krááááásne  2. miesto. Bojovali s únavou  a hlavne so súpermi z iných škôl či futbalových klubov.

1. miesto: ZŠ Mlynská, Stropkov /modré dresy na fotografii/
2. miesto: ZŠ Jamník 184
3. miesto: Tigríčatá, Mníšek n/Hnilcom /červené dresy na fotografii/
4. miesto: Junior Košice
5. miesto: FAM Poprad
6. miesto: ZŠ Nejedlého, Spišská Nová Ves
I keď sme sa všetkých snažili osloviť v športovej hale, nedá mi, aby som prostredníctvom stránky nepoďakovala tímu ľudí,ktorý sa vzájomne dopĺňal, pomáhal si , bol ochotní skoro celú nedeľu venovať deťom. Nikdy neľujtujeme, ak je aj víkend pracovný, pretože práca s deťmi prináša nenahraditeľný pocit šťastia, radosti a naplnenia. Poďakovanie za úspech a organizáciu turnaja patrí trénerovi Jánovi Rumančíkovi, športovej koordinátorke Mgr. Zuzke Combovej, rodinným príslušníkom, rodičom malých futbalistov, predsedovi SOFZ Jaroslavovi Švarcovi, ktorý nás prišiel podporiť a finančne zastrešil rozhodcov, p. Petrovi Kuchárovi, ktorý bol v každej chvíli nápomocný.
Veľké podujatia vyžadujú aj finančné zabezpečenie, ktoré sme aj vďaka sponzorom zvládli. ĎAKUJEME - Miroslavovi Dobranskému, Pizzerii Timas, Bagetérii p. Farkašovej, Tomášovi Macejkovi a ich firme Autoslužby Macejko,  CVČ Spišský Hrhov a p. riaditeľovi Miloslavovi Repaskému a tomu, kto sa postaral o pohostenie všetkých zúčastnených -  p. Chovančíkovi.

 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?