Zjazdové lyžovanie v Mlynkách PDF Tlačiť E-mail
zjazdove_lyzovanie1zjazdove_lyzovanie2zjazdove_lyzovanie3zjazdove_lyzovanie4zjazdove_lyzovanie5zjazdove_lyzovanie6
Táto správa je veľmi čerstvá a priamo so zasneženého svahu.  Dnes, 7.3.2012, sa žiačka 3. ročníka Natálka Ballová a žiak 2. ročníka Alex Farkašovský zúčastnili súťaže v zjazdovom lyžovaní v Mlynkách - Bielych Vodách. Poviem Vám pravdu, že  sme ani len netušili, aké lyžiarské talenty máme v škole. Vďaka rodičom, ktorí ich priviedli na tento krásny zimný šport, sme získali v kategórii chlapcov 1. a 2. ročníka 2. miesto, v kategórii dievčat 3. a 4. ročník 1. miesto. Do budúcna chceme zistiť, koľko žiakov školy aktívne lyžuje, aby sme v budúcom školskom roku mohli prihlásiť do súťaže viac detí, a nielen to. Máme záujem začať s lyžiarskym výcvikom na prvom stupni, kedy sa deti  ľahšie naučia techniku lyžovania.
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?