Ako bolo na karnevale 19.2.2012? PDF Tlačiť E-mail
karneval7karneval4karneval6karneval5karneval2karneval8karneval3karneval10karneval11karneval12karneval13karneval14
To bola akcia! Všetky deti boli v nááááááádherných maskách, prvákom sme dali zabrať na ich pirátskej pasovačke a sľúbený kúzelník naozaj prišiel. Takže. Masky nemali chybu. Na karnevale bola zebra, Harry Potter, Michael Jackson, piráti, princezné, čarodejníci, morské panny, vodníci a ........no veľa milých postavičiek. O prvákoch toľko, že vôbec to nemali ľahké. Zvládnuť úlohu, ktorú im dal kapitán Kuk a podriadení piráti Šluk, Tluk, Puk a Hluk dala zabrať aj dospelým, teda rodičom, pretože ich spolupráca bola nevyhnutná, čoho dôkazom sú aj fotografie. Kúzelník mal pripravené nezabudnuteľné kúzla. Samozrejme asistovali aj deti. A čo k tomu dodať? Teší nás obrovská účasť rodičov, ich spolupráca pri zabezpečení občerstvenia. Touto cestou ďakujem výboru RZ  a členom RŠ pri ZŠ Jamník 184, CVČ Spišský Hrhov. Ďakujem tým, ktorí nesedeli a vedeli sa zabávať, tancovať a vytvoriť perfektnú atmosféru. O to nám išlo. Spojiť deti, rodičov a učiteľky do jednej spoločnej rodiny. Karneval je našou tradíciou, a preto už teraz sa tešíme na ďalší rok. V pondelok  sme v školskej pošte našli ďakovný email od Jamníčanov za vytvorenie príjemného a  zábavného popoludnia. No, to  je pre náš kolektív obrovská  pochvala. Ďakujeme z celého srdca.
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?