Fašiangy sú tu opäť PDF Tlačiť E-mail
Nebudeme chodiť okolo horúcej kaše, pretože inú možnosť nemáte. Je povinné sa prísť zabaviť tancom a zároveň sprevádzať svoje dieťa  na tohtoročnom karnevale.Nezabudli sme ani na najmladších žiakov, ktorí budú po úspešne zvládnutom polroku v 1. ročníku netradične pasovaní za riadneho prváka. Čaká ich niekoľko úloh, ktoré budú musieť zvládnuť spoločne s rodičmi.
A tu teraz oficiálna pozvánka:
Haló! Haló!
Na známosc še šickim dava,
fašengova dobra sprava.

Zaš je tu čas karnevalu,
na taňec a pre zabavu...

Ten, ktor še chce zapojic,
muši masku pripravic.

Potom šumnim rezkim krokom,
bez haňbi a ostychu
viprevadzic svojo dzeci
do sali na ihrisku.

Kedy: 19.2. / nedzeľa/ o trecej.

Možno pridze aj kuzelňik!!!

 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?