Zápis do 1. ročníka bez strachu PDF Tlačiť E-mail
zapis_ziakov1zapis_ziakov2zapis_ziakov3zapis_ziakov4zapis_ziakov5
Predškoláci budú na 18. január 2012 spomínať ako na deň, kedy prvýkrát vošli do veľkej školy. V tento deň sa konal zápis budúcich prvákov. 15 neistých tvári nevedelo, čo ich čaká. Na záverečnom hodnotení skonštatovali, že to vôbec nebolo ťažké. Individuálna práca s každým dieťaťom umožnila pedagógom  vytvoriť si obraz celkovej pripravenosti do školy. Testy boli zamerané na orientáciu v priestore, reč, prejav, kresebné zručnosti, motoriku a vôbec všetko, čo má predškolák ovládať  pri vstupe na primárne vzdelávanie. Každý rodič bol oboznámený s výsledkom testu v popoludňajších hodinách. Za odmenu každé dieťa dostalo malý darček.
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?