Nový portál eAktovka PDF Tlačiť E-mail
Vážení rodičia, chceme Vás informovať, že Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR spustilo v 23. decembra 2011  portál www.eaktovka.sk.
Nájdete na ňom elektronickú podobu  učebníc používaných v škole. Momentálne je tam len Čítanka pre 4. ročník. Priebežne by sa mala ponuka elektronických kníh rozširovať. V prípade, že máte doma počítač s pripojením na internet, je možné sa dohodnúť s triednym učiteľom o nenosení klasickej učebnice domov, keďže dieťa sa môže pripraviť pomocou elektronickej učebnice. POZOR! Na portáli je potrebné sa zaregisrovať, potvrdiť registráciu kliknutím na link v emailovej adrese, ktorú ste uviedli. Po prihlásení emailom a heslom je možné stiahnuť učebnicu vo formáte PDF.
Tento nový portál je prínosom pre žiakov - odľahčia si tašky, no pozor na unavené oči!
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?