Domov Oznamy Archív podujatí Archív podujatí ZŠ šk.r. 2011/2012 Projekt knižnice "Deti čítajú deťom"
Projekt knižnice "Deti čítajú deťom" PDF Tlačiť E-mail
deti_citaju_detom1deti_citaju_detom2deti_citaju_detom3deti_citaju_detom4deti_citaju_detom5
Žiaci 3. ročníka / Nikolka Muchová, Dávid Rumančík) a 4. ročníka ( Filip Farkašovský, Žofia Farkašovská, Janka Kavuličová, Viktória Muchová, Samko Fassinger, Róbert Repko) sa dňa 1. decembra 2011 stali súčasťou projektu Spišskej knižnice  "Deti čítajú deťom" . A čo bolo jeho obsahom? Naši žiaci čítali texty žiakom zo Špeciálnej základnej školy na Fabiniho ul. v SNV a opačne. Hosťami projektu boli riaditeľ Spišskej knižnice p. Lapšanský, básnik p. Šimko a pracovníčky spomínanej knižnice. Žiaci  oboch škôl boli  na svoje čítanie veľmi dobre pripravení. Zároveň sme nadviazali spoluprácu s p. Šimkom v projekte " Tvorivé písanie", ktoré plánujeme uskutočnť v nasledujúcom kalendárnom roku.
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?