Domov Oznamy Archív podujatí Archív podujatí ZŠ šk.r. 2011/2012 Futbalový turnaj v SNV - pekné umiestnenie
Futbalový turnaj v SNV - pekné umiestnenie PDF Tlačiť E-mail
Žiaci z dedinských škôl ničím nezaostávajú za spolužiakmi z mesta. Platí to aj v oblasti športu. Okrem súťaží, ktoré organizujú školy samostne, sa pravidelne zúčastňujeme podujatí, ktoré organizujú rôzne iné inštitúcie a kluby, ako v tomto prípade Futbalový klub Spišská Nová Ves. Dňa 10.11. 2011 sa v Športovej hale v Spišskej Novej Vsi konal futbalový turnaj chlapcov ročníka 2001. Okrem nášho jamnického futbalového krúžku, ktorý vedie Ján Rumančík a Rasťo Kočiš, sa boja o umiestnenie zúčastnili družstvá zo Svitu, Popradu, SNV "A", "B". Naši chlapci vybojovali krááááásne 3. miesto. Pochvalu za pekný futbal dostali aj od organizátorov súťaže FK SNV a ZŠ Nejedlého, SNV. Pochvalu si môžete násť na úvodnej stránke www.fksnv.sk - Halový turnaj ročníka 2001.
Chlapci, opäť ste nás potešili! Ďakujeme!
Tags:
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?