Domov Oznamy Archív podujatí Archív podujatí ZŠ šk.r. 2011/2012 Vedomostno-športové preteky - Teplička n/Hornádom
Vedomostno-športové preteky - Teplička n/Hornádom PDF Tlačiť E-mail
vedomostno_sportove_preteky1vedomostno_sportove_preteky2vedomostno_sportove_preteky3vedomostno_sportove_preteky4vedomostno_sportove_preteky5
Dňa 4. októbra 2011 sa žiaci 3. a 4. ročníka zúčastnili zaujímavého Vedomostno-športového preteku, ktorý sa konal v obci Teplička n/Hornádom, konkrétne na futbalovom ihrisku a jeho okolí. Športové dopoludnie spríjemnilo krásne počasie  a spravodliví rozhodcovia, ktorí mali za úlohu zmerať celkový čas behu a prirátať nejaké tie trestné sekundy za nesprávne odpovedanú otázku. Vedomosti si žiaci overili z oblasti dopravnej výchovy, zdravotnej prípravy, pohybu a pobytu v prírode,  bezpečného správania a  riešenia mimoriadnych situácií. Družstvo chlapcov skončilo na 8. mieste z 11 družstiev, dievčatá sa umiestnili na 4. mieste z 10 družstiev. Celkovo, po sčítaní oboch časov, nás potešilo 6. miesto.
Za vzornú reprezentáciu ďakujeme!
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?