Domov Oznamy Archív podujatí Archív podujatí ZŠ šk.r. 2010/2011 Rozlúčka so štvrtákmi a posledný deň v škole
Rozlúčka so štvrtákmi a posledný deň v škole PDF Tlačiť E-mail
zaver_a_rozlucka5zaver_a_rozlucka6zaver_a_rozlucka7zaver_a_rozlucka8zaver_a_rozlucka9zaver_a_rozlucka10zaver1zaver2zaver3
29.jún 2011 patril rozlúčke nielen so školským rokom, ale aj s tými, ktorí našu školu opúšťajú - so štvrtákmi. V tento deň boli odmenení tí, ktorí prispeli veľkým množstvom nazbieraného papiera k ochrane našej prírody. V celkovom poradí tried zvíťazili naši štvrtáci, ktorí sa so sladkou odmenou rozdelili so svojimi spolužiakmi.
...a Vám milí štvrtáci venujeme niekoľko slov.
Je posledný deň školského roka 2010/2011. A nám je akosi clivo. Pred nami stojí múdry a šikovný žiak, zodpovedný človiečik, dobrý kamarát. Vychovaný a slušný. Zrazu sa cíti veľký, veď odchádza do veľkej školy robiť veľké divy. A samozrejme, dokazovať veľké veci, dostávať pochvaly, prekonávať prekážky. Ale pamätáš sa na svoj prvý deň v škole? Nebol to september, keď si sa stal prvákom, ale deň tvojho zápisu do 1. triedy. Vtedy  s veľkým očakávaním, strachom i nedočkavosťou vstúpil do školy maličký školáčik. Ty! Kreslil si a písal a malou rúčkou si už vtedy bojoval a dokazoval, že všetko zvládneš. A mal si pravdu! Dnes z našej školy odchádza veľký človek. Naša radosť a pýcha. Veľký žiak s malou slzou v oku.
Tags:
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?