Úžasný Deň matiek a otcov PDF Tlačiť E-mail
den_matiek_a_otcov2den_matiek_a_otcov3den_matiek_a_otcov4den_matiek_a_otcov5den_matiek_a_otcov6den_matiek_a_otcov8
...tak anjel zostúpil z neba. Našiel svojho anjela. Túli sa v jeho náručí, hľadá uňho bezpečie, teplo, lásku, radosť a istotu. A Boh dodržal slovo. Daroval svoje dieťa dokonalej osobe - matke. Pracovitej, trpezlivej, láskavej, nežnej a krásnej vo svojej podstate. Ona bdie, kŕmi a hladí. Učí poznávať, ďakovať, ukladá k spánku. Sama bola kedysi malým anjelom, čo hľadal svojho veľkého anjela. Aj ona, skôr ako sa stala veľkým hľadaným anjelom bola dieťa. Aj ona s obavami zostúpila na zem. S obavami či jej niekto utrie slzu, pofúka boľačky, pohladí dlaň a pritúli ju. Aj ona sa Boha pýtala, či to zvládne. Ale len do chvíle, kým nevyslovila slovo mama. A pochopila, že Boh neklame a nemýli sa.Matka je anjelom. Iba jej krídla zostali doma, tam hore, u Boha.
A vďaka patrí aj otcom. Ich Boh zoslal na zem ako oporné stĺpy. Otcovia - ako piliere chrámov, domovov, rodín. Dodávajú odvahu malým anjelom kráčať smelo po zemi.
Ďakujeme všetkým mamám a otcom za ich starostlivosť, ochotu, pomoc, slová uznania a pochvaly počas celého školského roka. Prajeme im, aby chránili a milovali to, čo Boh stvoril ako dokonalosť najvyššiu - dieťa a rodinu.
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?