Päťlístok je za nami PDF Tlačiť E-mail
patlistok0patlistok2patlistok3patlistok4patlistok5patlistok6
Tak ako sme avízovali, dňa 1. júna 2011 sa v našej škole uskutočnila vedomostno-zábavná súťaž - Päťlístok. Tak trochu slávnostný deň otvoril pán starosta Anton Petruška a riaditeľka Spišského osvetového strediska v  SNV Mgr. Vladimíra Barbuščáková. Organizačné pokyny súťažiaci dostali od Mgr. Oľgy Liptákovej, riaditeľky školy. V pripravenej odbornej učebni sa žiaci preklikávali cez 15 otázok vedomostnej súťaže Milionár, ktore  boli vybrané z histórie a súčasnosti všetkých zúčastnených obcí. Druhá časť bola zameraná na zistenie poznania obce. Konkrétne žiaci tvorili plán pre turistov, ktorí sa prišli pozrieť na zaujímavé objekty v každej z nich.  Tretia časť patrila kultúre, teda každá škola ukázala krátky program pre svojich kamarátov a pozvaných hostí. V závere patrilo poďakovanie od pani riaditeľky SOS Mgr. Barbuščákovej všetkým organizátorom a hlavne žiakom, ktor opäť dokázali, že sú zdatní, ako vo vedomostiach, tak aj v tvorivosti a prezentácií školy i obce.
podakovanie1
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?